Kniha, 23x25 cm. Pozn.: Celá kniha včetně předsádek je originálně psaná a malovaná - pero a akvarel. Kolem roku 1900. Ruční papír. 14 stran. Název a autor na vazbě jsou tištěné. Mírně poškozeno.