Hans Christian Andersen - Motýl

Kniha, 23x25 cm.

Pozn.: Celá kniha včetně předsádek je originálně psaná a malovaná - pero a akvarel. Kolem roku 1900. Ruční papír. 14 stran. Název a autor na vazbě jsou tištěné. Mírně poškozeno.

Hans Christian Andersen
11074. Motýl
Dražba ukončena:14.06.2017 19:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč