Hana Vítečková-Nováková - Soubor 4 prací

Různé techniky, od 25x7 cm do 29x42 cm, všechny signovány, 3x rámováno, 3x zaskleno,1x paspartováno.
Mimo jiné Přístav v Živohošti.

o autorovi: 1917 - ?
Malířka. Studovala ve Škole Mánesa v Praze u profesorů V. Sychry a M. Holého. Ve své práci se věnovala především žánru květinových zátiší, která vystavovala na mezinárodních výstavách květin.

12441. Soubor 4 prací
Dražba ukončena:20.09.2017 21:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč