Hana Vítečková-Nováková - Jarní kytice

Olej na kartonu, 49,5x19,5 cm, signováno vpravo dole H. Nováková, rám.

1917, Jablonné nad Orlicí
Žákyně školy Mánesa v Praze (prof. V. Sychra a M. Holý). V malbě se věnovala především květinovým zátiším. Svá zátiší vystavovala i na mezinárodních výstavých květin u nás i v zahraničí.

Pozn.: Vzadu autorský štítek.

2222. Jarní kytice
Dražba ukončena:27.05.2015 19:30:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:1 100 Kč