Hana Nejtková - Kytice aster

Olej na plátně, 56x66 cm. Signováno vlevo dole H. Nejtková 57. Rámováno.

Nejdelší strana: 81 cm

o autorovi: 1915 – 2012
Malířka. Studovala soukromě u J. Krčila v Kutné Hoře a P. Skácela v Brně. Malířsky zachycovala reálné obrazy krajiny z Vysočiny a Litoměřicka, také figurální folklorní výjevy ze Slovácka a květinová zátiší.

109056. Kytice aster
Dražba ukončena:14.01.2024 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.01.2024 13:21:23 13222