Hana Faberová - Za rohem

Akryl na plátně, 80x100 cm. Signováno vpravo dole H. Fabrová 23. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělkyně.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1983
Narozena v Plzni. Vystudovala ekonomickou fakultu ZČÚ. Malířka samouk. Vytvořila si svůj vlastní umělecký styl, který pojmenovala Omnikubismus. Svá díla vystavuje v galeriích v České republice i v zahraničí.

114250. Za rohem
Zbývá:10 dnů, 2 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:27:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 02.04.2024 10:20:46 1509
3 000 Kč 31.03.2024 20:59:18 651