Hana Hölzelová - Tulipány ve džbánu

Olej na desce, 50x64 cm, signováno vpravo dole Hölzelová 78, rám.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

2184. Tulipány ve džbánu
Dražba ukončena:26.03.2015 22:55:58
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč