Petr Hampl

1012. Zbraslavský zámek

popis: Litografie, 15,5x23,5 cm, 12/100, signováno vpravo dole, sklo, rám.

Pozn.: Nově adjustováno, rám nový.

dražba ukončena: 26.03.2014 20:26:14

vyvolávací cena: 400 Kč

vydraženo za: 400 Kč

400 Kč 26.03.2014 20:21:14 92