Petr Hampl - Žena

Lept 14/100, 39x58 cm. Monogramováno vpravo dole v tisku H. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1943
Grafik, malíř, restaurátor. Studoval na Střední škole uměleckoprůmyslové v Praze a na AVU v Praze u V. Tittelbacha a L. Čepeláka. Zpočátku tvořil fantaskní kompozice, v 70. letech se obrátil k tématice rodiny, žen a dětí. V malbě jeho práce připomínají pastelovou barevností fresky, v grafice pracuje technikou čárového leptu, doplněného akvatintou. Zabýval se též restaurováním dekorativních maleb, polychromie, sgrafit. Je členem Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky.

108927. Žena
Dražba ukončena:10.01.2024 22:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 09.01.2024 19:02:10 1101
500 Kč 27.12.2023 21:40:29 659