Petr Hampl - Můj miláček

Olej na plátně, 140x100 cm. Signováno vpravo dole Petr Hampl 2017. Nerámováno.

Nejdelší strana: 140 cm

o autorovi: 1943
Grafik, malíř, restaurátor. Studoval na Střední škole uměleckoprůmyslové v Praze a na AVU v Praze u V. Tittelbacha a L. Čepeláka. Zpočátku tvořil fantaskní kompozice, v 70. letech se obrátil k tématice rodiny, žen a dětí. V malbě jeho práce připomínají pastelovou barevností fresky, v grafice pracuje technikou čárového leptu, doplněného akvatintou. Zabýval se též restaurováním dekorativních maleb, polychromie, sgrafit. Je členem Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky.

vydraženo velký formát doporučujeme
78987. Můj miláček
Dražba ukončena:29.06.2022 22:45:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč