Petr Hampl - Dívka s koněm - VELKÝ FORMÁT

Akryl na plátně, 150x115 cm. Signováno vpravo dole Petr Hampl 2003. Nerámováno.

o autorovi: 1943
Grafik, malíř, restaurátor. Studoval na Střední škole uměleckoprůmyslové v Praze a na AVU v Praze u V. Tittelbacha a L. Čepeláka. Zpočátku tvořil fantaskní kompozice, v 70. letech se obrátil k tématice rodiny, žen a dětí. V malbě jeho práce připomínají pastelovou barevností fresky, v grafice pracuje technikou čárového leptu, doplněného akvatintou. Zabýval se též restaurováním dekorativních maleb, polychromie, sgrafit. Je členem Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky.

67237. Dívka s koněm - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:27.10.2021 22:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč