Hájek

303539. Dvě chalupy

popis: Olej na plátně, 52x65 cm. Signováno vlevo dole Hájek. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 08.02.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 08.02.2020 19:02:13 4441