H. Robertshaw. - Arundle Castle 1908

Olej na plátně, 18x36 cm. Signováno vlevo dole H. Robertshaw. 1908. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 42 cm

H. Robertshaw.
117698. Arundle Castle 1908
Dražba ukončena:16.06.2024 20:18:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč