H. Moser - Alpská krajina s jezerem

Olej na plátně, 73x100 cm. Signováno vpravo dole H. Moser. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Malba oborně restaurována.

H. Moser
64989. Alpská krajina s jezerem
Dražba ukončena:29.09.2021 21:54:03
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč