H. Moder - Žánrový motiv

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole H. Moder. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

Nejdelší strana: 70 cm

H. Moder
92380. Žánrový motiv
Dražba ukončena:26.03.2023 20:51:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč