H. Magerer - Podvečer na holandském pobřeží

Olej na plátně, 52x78 cm. Signováno vpravo dole H. Magerer. Rámováno.

Nejdelší strana: 105 cm

doporučujeme
125201. Podvečer na holandském pobřeží
Zbývá:31 dnů, 22 hodin
Konec dražby:30.10.2024 21:54:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč