H. Magerer - Párové obrazy - Chalupy u rybníka

Oleje na plátně, 37x58 cm, oba signováno vpravo dole H. Magerer - Wien 1913, nerámovány.

Pozn.: Malby poškozeny.

11657. Párové obrazy - Chalupy u rybníka
Dražba ukončena:28.06.2017 18:56:58
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 000 Kč