H. Gaigher - Trattoria

Kombinovaná technika, 18x26 cm. Signováno vlevo dole H. Gaigher. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

H. Gaigher
24968. Trattoria
Dražba ukončena:28.11.2018 19:31:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč