H. G. Moon, J. L. Macfarlane a další. - Konvolut 6 grafických listů a 2 kreseb - Květiny

Litografie, hlubotisky, kresby, od 23x16 cm do 47x33. Volné listy. Cca 1880 až 1910.

Pozn.: Mírně poškozeno.

75325. Konvolut 6 grafických listů a 2 kreseb - Květiny
Dražba ukončena:14.04.2022 21:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 24.03.2022 14:25:35 7315