Helena Bochořáková Dittrichová - Kolonáda

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Bochořáková. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1894 – 1980

20418. Kolonáda
Dražba ukončena:31.05.2018 18:24:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč