H. Benešová-Linhartová - Sběr jablek

Akvarel, 29x52 cm. Signováno vlevo dole H. Benešová-Linhartová. Pasparta, sklo.

Pozn.: Papír poškozen.

H. Benešová-Linhartová
301219. Sběr jablek
Dražba ukončena:04.10.2019 20:18:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč