H. Benešová-Linhartová

301219. Sběr jablek

popis: Akvarel, 29x52 cm. Signováno vlevo dole H. Benešová-Linhartová. Pasparta, sklo.

Pozn.: Papír poškozen.

dražba ukončena: 04.10.2019 20:18:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 800 Kč