H. Bauers

67525. Bouřňák - Poslední jarní sníh

popis: Olej na plátně, 62x80 cm. Signováno vpravo dole H. Bauers. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 17.10.2021 20:27:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 17.10.2021 14:34:31 3280