Alex

3985. Vozy ve vánici

popis: Litografie, 19x24 cm, signováno vpravo dole Alex, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 30.03.2016 20:02:00

vyvolávací cena: 200 Kč

vydraženo za: 400 Kč