Alex - Vozy ve vánici

Litografie, 19x24 cm, signováno vpravo dole Alex, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

3985. Vozy ve vánici
Dražba ukončena:30.03.2016 20:02:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:400 Kč