G.W. Weise podle Tischbeina - Zámek Weisenstein

Mědirytina, 38x46 cm. Signováno v tisku vpravo dole G.W. Weise 1787. Volný list.

Stav: Papír mírně poškozen.

G.W. Weise podle Tischbeina
87174. Zámek Weisenstein
Dražba ukončena:07.12.2022 21:02:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč