Gütling - Ovoce v míse

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 30x36 cm. Signováno vpravo dole Gütling. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Gütling
22384. Ovoce v míse
Dražba ukončena:26.09.2018 19:55:08
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.09.2018 19:50:08 3314