Gütling

22384. Ovoce v míse

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 30x36 cm. Signováno vpravo dole Gütling. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 26.09.2018 19:55:08

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 26.09.2018 19:50:08 3314