Gustavo Cochet - Barevná krajina

Olej na kartonu, 32x45 cm. Signováno vpravo dole Cochet. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1894 - 1979

Gustavo Cochet
58445. Barevná krajina
Dražba ukončena:28.04.2021 20:03:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč