Gustavo Cochet

58445. Barevná krajina

popis: Olej na kartonu, 32x45 cm. Signováno vpravo dole Cochet. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1894 - 1979

zbývá: 15 dnů, 5 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:49:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 13.04.2021 9:44:47 4860
1 000 Kč 08.04.2021 21:36:50 754