Dva svazky - Starý Zákon a Nový Zákon. Obsahuje 460 ilustrací Gustava Doré. Celoplátěná zlacená reliéfní vazba. Zlatá ořízka. Vydal Eduard Hallberger, Stuttgart, roku 1867.
Pozn.: Vazba mírně poškozena, na listech sem tam hnědé skvrnky.
o autorovi: 1832 – 1883
Francouzský umělec, rytec a ilustrátor.