Gustave Doré - Die Heilige Schrift des alten und neuen Testaments

Dva svazky - Starý Zákon a Nový Zákon. Obsahuje 460 ilustrací Gustava Doré. Celoplátěná zlacená reliéfní vazba. Zlatá ořízka. Vydal Eduard Hallberger, Stuttgart, roku 1867.

Pozn.: Vazba mírně poškozena, na listech sem tam hnědé skvrnky.

o autorovi: 1832 – 1883
Francouzský umělec, rytec a ilustrátor.

129272. Die Heilige Schrift des alten und neuen Testaments
Zbývá:9 dnů, 22 hodin
Konec dražby:17.11.2024 21:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč