2 svazky. 42x32 cm. . .
Nejdelší strana: 42 cm
Starý Zákon a Nový Zákon. Obsahuje 460 ilustrací Gustava Doré. Celoplátěná zlacená reliéfní vazba. Zlatá ořízka. Vydal Eduard Hallberger, Stuttgart, kolem roku 1870, 3. vydání.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1832 – 1883
Francouzský umělec, rytec a ilustrátor.