Kniha, 43x32 cm, 2. díl - Starý Zákon. Obsahuje 230 ilustrací Gustava Doré. Celoplátěná zlacená zdobená vazba, poškozená. Na stránkách hnědé flíčky. Vydal Eduard Hallberger, Stuttgart, kolem roku 1870.
o autorovi: 1832 – 1883
Francouzský umělec, rytec a ilustrátor.