Gustave Doré - Die heilige Schrift Alten und Neuen Testaments, 2. díl

Kniha, 43x32 cm, 2. díl - Starý Zákon. Obsahuje 230 ilustrací Gustava Doré. Celoplátěná zlacená zdobená vazba, poškozená. Na stránkách hnědé flíčky. Vydal Eduard Hallberger, Stuttgart, kolem roku 1870.

o autorovi: 1832 – 1883
Francouzský umělec, rytec a ilustrátor.

39253. Die heilige Schrift Alten und Neuen Testaments, 2. díl
Dražba ukončena:15.01.2020 20:49:27
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (15.01.2020 20:44:27) 6002
600 Kč 15.01.2020 20:27:35 3083