Gustave Doré

39253. Die heilige Schrift Alten und Neuen Testaments, 2. díl

popis: Kniha, 43x32 cm, 2. díl - Starý Zákon. Obsahuje 230 ilustrací Gustava Doré. Celoplátěná zlacená zdobená vazba, poškozená. Na stránkách hnědé flíčky. Vydal Eduard Hallberger, Stuttgart, kolem roku 1870.

dražba ukončena: 15.01.2020 20:49:27

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč limit (15.01.2020 20:44:27) 6002
600 Kč 15.01.2020 20:27:35 3083