Olej na plátně fixovaném na kartonu, 42x35 cm. Signováno vlevo dole Gust. Wanka. Rámováno.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1908 – 1976
Malíř. Studoval na AVU v Praze u W. Nowaka.