Gustav Wanka - Křivoklátsko

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 42x35 cm. Signováno vlevo dole Gust. Wanka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1908 – 1976
Malíř. Studoval na AVU v Praze u W. Nowaka.

Gustav Wanka
92297. Křivoklátsko
Dražba ukončena:19.03.2023 20:23:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč