Gustav Sýkora - Růže

Olej na kartonu, 31x39 cm, signováno vpravo dole G. Sýkora, rám, zaskleno.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 74 400 Kč.

15447. Růže
Dražba ukončena:24.01.2018 20:25:43
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 500 Kč