Gustav Sýkora - Půvabný akt

Olej na plátně, 46x66 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Ze zadní strany plátno kryto překližkou.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 74 400 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
71502. Půvabný akt
Dražba ukončena:26.01.2022 20:10:32
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč