Gustav Sýkora - Práce na poli

Olej na překližce, 31x42 cm. Signováno vpravo dole G. Sýkora. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 74 400 Kč.

304482. Práce na poli
Dražba ukončena:18.04.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:12 000 Kč