Gustav Sýkora - Portrét muže

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole G. Sýkora. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 74 400 Kč.

88665. Portrét muže
Dražba ukončena:22.01.2023 20:17:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč