Gustav Sýkora - Děvče s květinou

Olej na plátně, 100x70 cm. Signováno vpravo dole G. Sýkora. Rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 74 400 Kč.

22348. Děvče s květinou
Dražba ukončena:26.09.2018 19:16:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč