Gustav Sýkora - Akt v přírodě

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 30x26 cm. Signováno vpravo dole G. Sýkora. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 74 400 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
71623. Akt v přírodě
Dražba ukončena:26.01.2022 22:09:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč