Gustav S. Maran - Zátiší s ovocem a džbánem

Olej na plátně, 60x70 cm. Signováno vpravo dole slabě S. G. Maran. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

306935. Zátiší s ovocem a džbánem
Dražba ukončena:13.12.2020 20:05:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč