Gustav S. Maran - Pohled na hrad

Olej na kartonu, 28x36 cm. Signováno vpravo dole Maran S.G. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

47253. Pohled na hrad
Dražba ukončena:29.07.2020 20:34:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč