Gustav S. Maran

47253. Pohled na hrad

popis: Olej na kartonu, 28x36 cm. Signováno vpravo dole Maran S.G. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

dražba ukončena: 29.07.2020 20:34:26

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč