Gustav S. Maran - Podvečerní Praha

Olej na plátně, 53x70 Signováno vpravo dole S. G. Maran 1926. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

87478. Podvečerní Praha
Zbývá:1 dnů, 18 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:06:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 500 Kč