Gustav S. Maran - Plachetnice

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole S. G. Maran. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

77967. Plachetnice
Dražba ukončena:15.05.2022 20:30:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč