Gustav S. Maran - Mořské pobřeží

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole S. G. Maran 1927. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

vydraženo top
80165. Mořské pobřeží
Dražba ukončena:26.06.2022 20:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč