Gustav S. Maran - Městské zákoutí

Kombinovaná technika, 41x27 cm. Signováno vpravo dole S.G. Maran 1922. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

305122. Městské zákoutí
Dražba ukončena:08.06.2020 20:06:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč