Olej na plátně, 65x50 cm. Signováno vpravo dole S. G. Maran. Rámováno.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1886 - 1983
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč