Gustav Reiter - Žena s motýlem

Olej na kartonu, 49x70 cm, signováno vlevo dole G. Reiter 1940, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

14648. Žena s motýlem
Dražba ukončena:29.11.2017 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč