Gustav Reiter - Řeka u samoty

Olej na plátně, 45x70 cm. Signováno vlevo dole G. Reiter 1914. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

306987. Řeka u samoty
Dražba ukončena:18.12.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč