Olej na plátně, 60x100 cm. Signováno vpravo dole Gus. Reiter 1912. Rámováno.
Pozn.: Jedná se o raritní ranné dílo tohoto autora. Datace odpovídá malbě v sedmnácti letech.
Nejdelší strana: 106 cm
o autorovi: Narodil se roku 1895.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč