Gustav Reiter - Pod Schwarzenberským palácem

Kombinovaná technika, 40x28 cm. Signováno vlevo dole G. Reiter 1920. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

77114. Pod Schwarzenberským palácem
Dražba ukončena:08.05.2022 20:25:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč