Gustav Reiter - Chalupy v údolí

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole G. Reiter. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

35410. Chalupy v údolí
Dražba ukončena:26.09.2019 22:09:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 700 Kč