Gustav Reiter - Chalupa na samotě

Olej na plátně, 50x68 cm. Signováno vpravo dole G. Reiter 1936. Rámováno.

Stav: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

67558. Chalupa na samotě
Dražba ukončena:17.10.2021 21:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč