Gustav Reiter - Břízy u chalup

Olej na plátně, 50x68 cm. Signováno vpravo dole G. Reiter 1940. Rámováno.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

307403. Břízy u chalup
Dražba ukončena:24.01.2021 20:16:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč