Gustav Reiter

62060. Břízky u rybníka

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole G. Reiter. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se roku 1895.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

dražba ukončena: 25.07.2021 20:39:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 23.07.2021 12:36:58 7723